O WIELE LEPIEJ
Poznań
firma sprzątająca
O naszej firmie
Nasza firma jest rezultatem długich dialogów o stylu życia i sposobach na jego uprzyjemnienie.

Żyjemy w czasach, gdy świat pędzi nieubłaganie. Jest tyle rzeczy do zrobienia, a czasu wciąż brak.
Może wychowujesz cudowne maleństwo, któremu z przyjemnością poświęcasz siebie w całości lub rozkręcasz swój biznes i jesteś cały czas w biegu? Możliwe, że pracujesz w domu i oddajesz się całkowicie swoim projektom? Jeśli to czytasz, to pewnie już spotkał Cię ten sam problem co nas.
Teraz takie są czasy, że coffee to go, jedzenie na dowóz, a w domu prysznic i do spania. Do niedawna nie czuliśmy tak wielkiej potrzeby delegowania, a teraz szukamy sposobów na ułatwienie sobie życia.
Pierwszą taką myślą w naszym przypadku było odrzucenie czynności, którą mogą za nas zrobić inni, a mianowicie – sprzątanie domu.
Nasze przemyślenia w pierwszej kolejności przeniosły się do dyskusji wśród znajomych i zauważyliśmy, że dobrych firm sprzątających jest naprawdę niewiele.
Utwierdziło to nas w przekonaniu, że coraz więcej osób potrzebuje wsparcia w codziennych obowiązkach.
I tak postanowiliśmy stworzyć przejrzysty, prosty i odpowiedniej jakości serwis, do którego będzie się chciało wracać.
Pozwól uczynić Twoje życie o wiele lepszym z nami, a doba sama się wydłuży ;)

Poznaj nas!
"Pomysł na własny biznes krążył w mojej głowie odkąd pamiętam. Inspiracji było wiele, ale czynnikiem, który pobudził mnie do działania stał się nasz syn. Kiedy patrzyłem na moją żonę w ciąży, a następnie z noworodkiem w rękach postanowiłem, że chcę aby młode matki miały więcej czasu dla siebie. Później oboje wróciliśmy do pracy i pojawił się problem. Chcemy bawić się z dzieckiem, a nie tracić czas na mycie podłogi. Tak doszliśmy wspólnie do wniosku, że mamy swoją wizję jaki zakres usług i jakość chcemy dostarczyć klientom.
Mam wiele pomysłów na zaskoczenie klientów oraz wyjątkowość usługi i właśnie zacząłem to realizować."


Oleksandr Holovko
founder

Katarzyna Yakymenko
co-founder
Pomysł własnej firmy jednocześnie mnie zadziwił, zachwycił i zaintrygował. Kiedy usłyszałam go od męża, pojawiło mi się wiele pytań organizacyjnych, ale idea tak zasiadła mi w głowie, że podświadomie od razu zaczęłam myśleć o realizacji planu. Jako nowoczesna młoda mama nie zwalniam nigdy tempa, tylko pędzę wciąż do przodu. Ilość codziennych obowiązków i nowe stanowisko w pracy coraz bardziej utwierdzały mnie w tym, że nie tylko ja jedyna mogę potrzebować chwili dla siebie po pracy aby utrzymać balans.
Te wszystkie czynniki zmotywowały nas do działania i w końcu jest nam niezmiernie miło zawiadomić o naszym "drugim dziecku", które będziemy pielęgnować i rozwijać z pasją.
Wierzymy, że z nami będzie O Wiele Lepiej!
Uważamy, że jest to idealna firma sprzątająca, ale
ostateczne słowo należy do Ciebie.
Spróbuj sam i upewnij się, że nie ma nic lepszego, wygodniejszego na rynku. Teraz sam możesz zadecydować, że jest Ci
O Wiele Lepiej.
Bardzo łatwo być innym, ale o wiele trudniej być lepszym.
Made on
Tilda